Armin Van Buuren World Tour 2012, Львов, 14.12.12

Місяць за місяцем Львів приймає визначні події світового масштабу. Так, вслід за суперзірками рок-музики, групою Scorpions, з єдиним виступом Львів відвідає легенда танцювальної музики – діджей №1 у світі, голландець Армін Ван Бюрен!
Шоу відбудеться вже наступної п’ятниці – 14 грудня 2012 в приміщенні «Велотрек СКА». Саме ця площадка є найбільш підходящою в місті для проведення великих концертів міжнародного рівня. Тут буде збудовано масштабну сцену і VIP-зону, розміщено великі екрани і потужні системи звуку і світла.
Сам артист з нетерпінням чекає на зустріч з львівською публікою і гостями міста. Нагадаємо, що за останні 10 років він відвідав більш, ніж 82 країни. І де б він не виступав, аншлаг гарантовано. Завдяки компанії VIRUS Music кияни та гості з усієї України та сусідніх держав отримали можливість стати частиною грандіозних авторських шоу Armin Only та A State of Trance 550, а також виступів Арміна в рамках фестивалів Global Gathering і Godskitchen в Києві та Одесі.

Жодні перешкоди не завадять Арміну ван Бюрену порадувати львівську публіку своїм діджей-сетом 14 грудня. Підтримку голландській зірці забезпечать: співвітчизник Jochen Miller (Йохен Міллер), гордість України – Omnia, драйвова DJ IRA’ і талановитий Dart Rayne (Дарт Рейн).
За свою кар´єру Армін ван Бюрен п´ять разів (2007-2010, 2012) був обраний кращім діджеєм світу за версією рейтингу DJ Mag Top 100, його радіошоу A State of Trance щотижня слухають більше 25 млн. чоловік по всій планеті, кожен альбом стає бестселером, а багато з треків – класикою свого часу. Про його творчу діяльність і особистість навіть знято фільм і написано книгу!
Тож, до Львову їде суперзірка, герой сучасності, кумир мільйонів.

Вартість квитків – демократична – від 199 грн.
Початок: 20:00
Замовлення і доставка квитків:
 www.concert.ua
0962323232