Идеология, Киев, 23.01.10

Time 2 Bass презентує: 23 сiчня 2010, КиївЕкспоПлаза (вул. Салютна 2-Б). Український drum-n-bass фестиваль: IДЕОЛОГІЯ

Фестиваль Ідеологія є найбільшою щорічною подією української drum-n-bass культури. Фестиваль традиційно проходить наприкінці січня. На протязі шостого року підряд ви станете свідками цієї грандіозної події:

GOLDIE [UK]
Британський музикант, продюсер, діджей та актор, власник музичного лейблу Metalheadz. Незмінний лідер британської урбан культури. Його вихваляє ціле покоління ділків світу цього, будь то принц Чарльз або 50 Cent. Десять років тому його альбом Timeless став піком культурної революції, що відбувалася в Англії. Сьогодні він досі є найбільш неординарною особою драм-н-бейс сцени.

APHRODITE [UK]
Король бітів та хресний батько джангла. Будучи одним з найстаріших драм-н-бейс продюсерів, він зробив величезний внесок і надав сильний вплив на існуючі зараз стилі цієї музики. Був одним з перших піонерів культури ламаних ритмів і до цих пір залишаеться самим бажаним гостем на найбільших фестивалях світу.

DIESELBOY [USA]
Найвідоміший драм-н-бейс діджей США. За свою п’ятнадцятирічну кар’єру Деміен удостоївся величезної кількості нагород, у тому числі «Кращій драм-н-бейс діджей», «Кращій драм-н-бейс трек» та «Кращій драм-н-бейс лейбл». Він не раз потрапляв у перші рядки Billboard Dance Chart і при цьому завжди залишався лідером звучання і тенденцій.

SPOR [UK]
Джон Гуч вже встиг завоювати репутацію одного з найбільш потужних діджеїв сучасності. Кращий драм-н-бейс продюсер 2008 року і найбільш очікуваний в Україні представник нейрофанк сцени. Один з засновників всесвітньо відомого лейбла Lifted. Зараз треки Spor стали еталоном якісного англійського драм-н-бейса.

MC JUNIOR RED [UK]
Його ім’я знайоме всім прихильникам справжнього джангла. Розпочавши свою кар’єру в клубах Брайтона, він здобув славу виступаючи на наймасштабніших фестивалях від Європи до Австралії та обох Америк. Це справжній майстер церемоній, який легко знаходить спільну мову з будь-якою публікою.

TAPOLSKY [UA] PURPLE UNIT [UA] STINGER [UA]

Попередній продаж квитків: вiд 150 грн.
Шукайте квитки в театральних касах Києва.

23 січня 2010 – КиївЕкспоПлаза
http://ideologia.com.ua